€ 4000-5000 bruto
Published: 2 months

Atrašanās vieta: Madona

Thermory ir pasaulē lielākais termokoksnes un pirts materiālu ražotājs. Uzņēmumā Thermory mūsu mīlestība pret koku un aizraušanās ar ilgtspējīgiem būvniecības risinājumiem apvienojas, lai radītu termokoksnes materiālus, kas ir izturīgi, stabili, funkcionāli un satriecoši skaisti. Mūsu produktu sortimentā ietilpst no termiski modificētas koksnes izgatavoti ieklāšanas dēļi, sienu paneļi, apšuvumi un grīdas dēļi, kā arī rūpnieciski krāsoti koka izstrādājumi iekštelpām un ārtelpām. 90 % mūsu produkcijas tiek eksportēti uz vairāk nekā 50 valstīm.

VMS Timber ir mūsdienīgs, strauji augošs, uz attīstību vērsts kokapstrādes, kokmateriālu un koka produktu ražošanas uzņēmums. VMS Timber ir izstrādājis, radījis un ikdienā ražo dažādus koka produktus. Zāģētavā ar pasaules līmeņa tehnoloģijām Madonā strādā 50 darbinieki. Kopš 2021. gada VMS Timber ir daļa no Thermory Group.

Thermory Group zīmoli ir Thermory, Auroom, Siparila, VMS Timber.

“Pievienojies mums VMS Timber Madonā un kļūsti par daļu no dinamiskas komandas, kuras mērķis ir veidot kokapstrādes nākotni! Ja esi gatavs ietekmēt un veicināt panākumus, mēs gaidām Tevi!”

/Simmo Soomets, Thermory Group izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs/

Jūsu uzdevums šajā stratēģiskajā un operatīvajā vadītāja amatā ir organizēt kokzāģētavas ikdienas darbību un biznesa vadību, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un stabilu ražošanu.

  • Jūs pārraugāt apaļkoku iepirkumu, uzraugāt ražošanas rīkus un iekārtas, izsniedzat un pārraugāt darba pasūtījumus.
  • Jūs veidojat un uzturat drošu darba vidi un atbalstāt komandas locekļu attīstību.
  • Jūs būsiet Thermory Group komandas neatņemama sastāvdaļa, sadarbojoties ar citām zāģētavām, piegādātājiem un klientiem.

Mēs meklējam Jūs:

  • Kā nozares profesionālim Jums ir stabila pieredze kokrūpniecības nozarē.
  • Jums ir augstākā izglītība, Jūs brīvi pārvaldāt latviešu valodu un labi pārvaldāt angļu valodu.
  • Jūs esat labs komandas vadītājs, kuru iedvesmo nepārtraukta attīstība un sadarbība.

Kas Jūs sagaida?

  • Thermory Group piedāvā Jums jēgpilnus izaicinājumus, turpinot attīstīt veiksmīgu kokzāģētavu ar modernām tehnoloģijām, un izaicinājumus spēcīgā komandā. Jūsu pieredzei ir liela vērtība, un Jums ir iespēja sniegt lielu ieguldījumu šajā nozīmīgajā amatā.
  • Mēs piedāvājam visaptverošu motivācijas paketi, tostarp uzņēmuma automašīnu un nepieciešamos darba rīkus, kā arī uzticamas komandas atbalstu. Algas piedāvājums: EUR 4000-5000 bruto.

Lai pieteiktos, lūdzu, sūtiet savu CV uz cv@tripod.ee ne vēlāk kā līdz 2024. gada 3. martam.

Personāla atlases konsultante Anni Paves (tālrunis +372 5787 1713) atbildēs uz jūsu jautājumiem par atlasi.

Ar Tripod datu aizsardzības principiem varat iepazīties https://tripod.ee/privaatsuspoliitika/

Ask Us