€ 3300-4000bruto
Published: 3 weeks

Solina Group ir internacionāla pārtikas industrijas grupa kuras filiāles atrodas 75 valstīs ar kopējo ienākumu apjomu 540 milj. Eur. Saue Production Igaunijā ir viena no lielākajām ražotnēm Ziemeļeiropas reģionā. Igaunijas garšvielu maisījumu ražošanas komanda, sastāv no 110 cilvēkiem un ir apņēmīgi kvalitatīvu produktu eksportam visa pasaulē.

Vairāk informāciju par Solina var atrast: https://www.solina.com/

Nāc un audz ar mums!

Ja esi apņēmības pilns dalīties ar savu pieredzi, gaidīsim no Tevis ziņu!

Tava loma būs svarīga virzīt panākumus Latvijas tirgū!

/Ragne Larin, R&D un Pārdošanas vadītājs, Solina Group/Saue Production OÜ

Tev būs iespēja veikt Latvijas tirgus izpēti, uzturēt attiecības ar klientiem, pārvaldīt pārdošanas procesus un apgrozījumu un veikt vietējā tirgus pārraudzību. Kā industrijas profesionālim, Tev piemīt izpratne par  tirgu, klientu velmēm un vajadzībām, kas ļauj Tev sagatavot individuālus risinājumus katram jautājumam. Šajā aktīvajā B2B pārdošanas lomā Tev būs jāapciemo Latvijas klienti, jāvada pārrunas, jāvienojas par preču izcenojumu un jānoslēdz pārdošanas līgumi. Tu būsi svarīga daļa pārdošanas un produktu izplatīšanas komandā, cieši sadarbojoties un regulāri apciemojot mūsu Igaunijas ražotni, lai paplašinātu savu kontaktu loku kopējā komandā.

Mēs meklējam Tevi, ja:

  • Tu esi izcils pārdošanas vadītājs ar lielu pieredzi pārtikas industrijā.
  • Tev ir augstākā izglītība, tekoši pārzini Latviešu valodu un ir spēcīgas Angļu valodas zināšanas.
  • Tev ir B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Tu esi patstāvīgs un uz mērķiem orientēts pārdošanas profesionālis ar izcilām komunikācijas prasmēm.

Mēs piedāvājam:

  • Solina Group piedāvā Tev izcilas iespējas profesionālajai izaugsmei, apvienotas ar patstāvību, brīvu grafiku darbam no mājām, brīvību ceļot pa visu valsti un piedalīties Solina Group pasākumos.
  • Mēs nodrošinām motivējošu komplektu, iekļaujot uzņēmuma automašīnu un nepieciešamos līdzekļus darba veikšanai, un lielisku komandas atbalstu. Algu 3300-4000 EUR bruto.

Lai pieteiktos, lūdzu sūti savu CV uz cv@tripod.ee līdz 2024. gada 11. februārim vēlākais.

Personāla atlases konsultante Anni Paves (tel.Nr. +372 5787 1713) atbildēs uz visiem jautājumiem, kas ir saistīti ar vakanci.

Par datu aizsardzības kārtību, informāciju var atrast https://tripod.ee/privaatsuspoliitika/

Ask Us